MBVDN nieuws

Beste leder,
 
Het Corona virus was lange tijd ver van ons weg maar de laatste weken komt het wel erg snel naar Twente en omstreken.
Ondertussen zijn enkele leden waarschijnlijk ook besmet met het virus dus wij moeten ook maatregelen gaan treffen.
De laatste weken was de opkomst op de vereniging laag zodat het tijdelijk niet de moeite meer is om op donderdag avond de vereniging voor 5 man te openen. Het bestuur heeft besloten om de club tijdelijk alleen op zaterdag te openen.
Maar door de recente maatregelen van dinsdagavond 13 oktober door de overheid kunnen wij niets anders doen dan de vereniging voor een periode van minimaal 4 weken geheel te sluiten en hopen dat het besmettingsgraat zal dalen, zodat wij ook dan weer gebruik kunnen maken van ons clubhuis.
Zodra het duidelijk is wanneer we weer ons clubhuis mogen gebruiken komt er weer een berichtje.
 
Als bestuur wensen wij jullie goede gezondheid en let een beetje op elkaar en voor de leden met het coronavirus beterschap.